Jazyk web stránky / Language:

Romantický víkend v Nitre

Túžite po romantike, kde sa spája história s krásou prírody? Práve v Nitre prežijete nezabudnuteľné okamihy so svojou láskou, romantické prechádzky po malebných uličkách Starého mesta či pod hradom. Milovníci histórie si prídu na svoje v múzeách ako Ponitrianske múzeum, Diecézne múzeum, atď. Krásy prírody objavíte v mestskom parku na Sihoti. Stadiaľ je to na krok na Kupeckú ulicu v centre mesta, kde odporúčame návštevu idylických kaviarní. 

Tak choďte na víkendový pobyt a vytvorte si spomienky, ktoré budete navždy nosiť v srdci.

Historické uličky Nitry

Tematické múzeá

Pikniky a prechádzky v parku

Romantické kaviarničky

Penzión pri mlyne

Romantika s nádychom nostalgie

Víta vás Penzión pri Mlyne, ktorý už od roku 2010 ponúka pohodlie pre chvíle romantiky a oddychu vo dvojici. Po skvelom relaxe je to iba na skok do živého centra Nitry. Dokonalá poloha Vám umožní odhaliť krásy a históriu najstaršieho mesta na Slovensku, a zároveň si dopriať pokoj v tichej lokalite len pár krokov od rieky. 

Rustikálny štýl penziónu podčiarkuje nezameniteľný interiér zdobený tehlovými obkladmi, ktorý navodzuje pocit nostalgie. Vyberte si izbu a zažite jej čarovnú atmosféru. 

Obľúbené aktivity v okolí

Divadlo Andreja Bagara

iba 5,1 km

Zdroj: Zlavomat

Botanická záhrada

iba 4,4 km

Zdroj: Nitranoviny

Nitriansky hrad

iba 6,4 km

Zdroj: Nitrianskyhrad.sk

VYBAVENOSŤ

Komfort,
ktorý musíte zažiť

Ponúkame pestrú škálu služieb, ktorých kvalita je pre nás na prvom mieste. Potešte svoje chuťové poháriky bohatými bufetovými raňajkami. Vychutnajte si plne vybavenú kuchyňu v každej izbe, ktorá vám umožní prekvapiť svoju polovičku lahodným pokrmom. Samozrejmosťou je i vlastná kúpeľňa, kde si môžete užiť súkromie a pohodu.

Vaše vozidlo bude v bezpečí vďaka súkromnému parkovisku. Postaráme sa o to, aby váš pobyt bol podľa predstáv. Nechajte sa u nás hýčkať  a užite si komfort na jednotku. Tešíme sa na Vás. 

Navštívte nás

Ideálna voľba pre zamilované páry

Apartmán Deluxe má jedinečný šarm a veľkú, veľmi pohodlnú posteľ. No veď príďte a presvedčte sa sami.