Jazyk web stránky / Language:

Ubytujte sa u nás
a preskúmajte Nitru

Milujete turistiku a zamýšľate sa kam na túru? Objavte krásy od Dolných Krškán po Nitru. Užite si rozprávkový výhľad na mesto, ktorý ponúka Kalvária. Vyjdite na Zobor, najvýraznejší vrchol Tribeča a urobte si výlet do prírody. Nezabudnite ani na Pyramídu, hlavný vyhliadkový bod tohto kopca. Pre odvážnejších turistov odporúčame obľúbený výstup na Žibricu. Ak zatúžite kráčať za trochou histórie, navštívte jedinečnú nitriansku dominantu Drážovský kostolík. Cyklisti a cykloturisti si prídu na svoje po pestro vybudovaných cyklotrasách. 

Tak nechajte sa unášať dobrodružstvom plným turistických zážitkov.

Viac než 70 km
dlhé cyklotrasy

Celkovo až 12
turistických trás

Vrchy, ktoré ponúkajú
krásne výhľady

Penzión Pri Mlyne

Skvelé miesto pre relax

Víta Vás Penzión pri Mlyne, ktorý už od roku 2010 ponúka výborný prístup k turistickým atrakciám, ale najmä pohodlné ubytovanie po náročnom dni turistky. Oddýchnite si v tichej a pokojnej atmosfére, a načerpajte silu na ďalšie turistické výzvy.

V  izbách nájdete všetko potrebné pre regeneráciu tela a duše. Doprajte si zážitky a odpočinok, ktorý si zaslúžite.

Naše tipy na výlet v Nitre

Výhody penziónu

Zdravý mindset
ako bonus

Našou filozofiou je zákazníkom ponúknuť komfortné ubytovanie s pridanou hodnotou. Dávame tipy pre zážitky, ktoré ovplyvnia vašu fyzickú, ale i mentálnu pohodu. Inšpirácia a pokoj vystihuje nevšedný priestor penziónu. Môžete tu nájsť rovnováhu a získať pozitívnu motiváciu ako prekonať stanovené turistické či osobné ciele. Pomôžu Vám k tomu chutné raňajky formou bufetových stolov ako aj ostatné služby na úrovni.

U nás je to o komplexnej psychohygiene, čím sa môžete posunúť k lepšiemu ja.

Raňajky formou
bufetových stolov

Vlastná kúpelňa
v každej izbe

Plne vybavená
kuchyňa

Súkromné
parkovisko

Turistické
tipy

Navštívte nás

Objavujte Nitru, oddychujte u nás

Ubytujte sa v našom penzióne a majte Nitru na dosah ruky. Všetky izby majú jedinečný šarm a veľmi pohodlnú posteľ. Príďte a presvedčte sa sami.