Jazyk web stránky / Language:

Cestujete za prácou?
Ubytujte sa u nás

Hľadáte ticho a pohodlie pri práci? Vytvorili sme ideálne prostredie i podmienky ako podporiť vašu produktivitu. Naša rýchla a spoľahlivá Wi-fi Vám umožní pracovať efektívne z pohodlia izby. Štýlovo zariadený pracovný stôl vám poskytne priestor pre bezpečné uskladnenie vašich dokumentov a elektroniky. Mysleli sme aj na kvalitný odpočinok, ktorý si môžete dopriať v podobe dobrého spánku vďaka maximálnemu pokoju tichej lokality. 

Rýchle a stabilné
Wi-Fi pripojenie

Pracovný stôl
priamo v izbe

Multifunkčný kávovar
v penzióne

Tichá lokalita
ideálna na prácu

Penzión Pri Mlyne

Pokojné miesto
pre prácu

Víta Vás Penzión pri Mlyne, ktorý už od roku 2010 poskytuje oázu pokoja pre všetkých, ktorí hľadajú ubytovanie na pracovnej ceste. Naše izby sú navrhnuté tak, aby splnili vysoké očakávania bussinesmanov i manažérov.

Nájdete tu nielen útulné izby, ale aj štýlové a tiché pracovné zákutia, ktoré Vám umožnia sústrediť sa na vaše úlohy bez rušivých vplyvov. Zvýšte svoju produktivitu v pokoji a elegancii nášho penziónu.

Príležitosti na dosah

Výhody penziónu

Work-life balance

Vytvorili sme harmonický priestor pre dosiahnutie vašej pracovnej a súkromnej rovnováhy. Po príchode do penziónu, môžete služobné auto bezstarostne zaparkovať na súkromnom parkovisku, čím eliminujete zbytočné stresy s hľadaním parkovacieho miesta. Raňajky formou bufetových stolov vytvoria energický štart do pracovného dňa a plne vybavená kuchyňa umožní prispôsobiť si stravovanie podľa vášho gusta.

U nás nájdete nielen priestor pre prácu, ale aj miesto, kde môžete oddychovať a načerpať nové sily.

Raňajky formou
bufetových stolov

Vlastná kúpelňa
v každej izbe

Plne vybavená
kuchyňa

Súkromné
parkovisko

Navštívte nás

Izby vhodné na prácu aj relax

Všetky izby v našom penzióne majú jedinečný šarm a veľmi pohodlnú posteľ. Príďte a presvedčte sa sami.